Müşteri Hizmetleri:
(226) 550 0000

Teklif / Alışveriş Sepetiniz.

Web sitemiz üzerinden kredi kartlı ödeme ve havale / eft yolu ile satış yapılmaktadır. Fiyatları belirtilmeyen ürünler için fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Fiyatını görebildiğiniz (Kampanyalı) ürünlerden satın almak istediğinizde sepetinizde fiyatı belli olmayan ürünler bulunmamalıdır. Aksi durumda fiyat teklifi talebi olarak değerlendilir.

Ürün Görseli & Tanımı Kodu Br.Fiyat Adet Tutar
T15 Kolbaşı Lastiği (4 T15 Kolbaşı Lastiği (4'lü Takım) KLBS-LSTG-T15 Ürün fiyatı bulunamadı. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

-

Motor Kaldırma Ve Taşıma Sehpası - 2 ton Motor Kaldırma Ve Taşıma Sehpası - 2 ton FCH-SHW-2000-H Ürün fiyatı bulunamadı. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

-

BIGLIFT  MANUEL İSTİF MAKİNASI 1500KG BIGLIFT MANUEL İSTİF MAKİNASI 1500KG ENK-RM-SFE15 Ürün fiyatı bulunamadı. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

-

Baskılı Koltuk Kılıfı Baskılı Koltuk Kılıfı KLTK-KLF Ürün fiyatı bulunamadı. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

-

Baskılı Komple Çamurluk Örtüsü Deri Baskılı Komple Çamurluk Örtüsü Deri KMPL-CMRLK Ürün fiyatı bulunamadı. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

-

Ana Bronz (İşlenmiş) Ana Bronz (İşlenmiş) M11 Ürün fiyatı bulunamadı. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

-

U Kol 18 cm (4 U Kol 18 cm (4 'lü Takım) NKY-FRD-TRNSİT-PRT Ürün fiyatı bulunamadı. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

-

Keçeli Yağ Haznesi Keçeli Yağ Haznesi KCL-YG-HZNS-M18 Ürün fiyatı bulunamadı. Hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

-

Toplam Tutar:

0,00₺

Kdv

0,00₺

Genel Toplam

0,00₺

Siparişinizin ardından kredi kartı ile yada hesap numaralarımıza Etf-Havale yapabilirsiniz. Eft-Havale işlemi yapıldıktan sonra lütfen ödeme bildirim formunu doldurunuz.(İşlemlerinizin daha hızlı ve eksiksiz yapılabilmesi için gereklidir.)