Müşteri Hizmetleri:
(226) 550 0000

İki Sütunlu Elektro Mekanik Lift 3 Ton(MAK2-3000)


Marka - Model: ENKAY
Teslimat Süresi: Bölgesel sevkiyatlarda farklılık olabilir. 15 İş günü
Ürün Kodu: MAK2-3000
Bu üründe uygulanan en uygun kampanyalar
Kampanya :30. Yıla Özel Kampanya 25

Türkiye de en çok kullanılan zincirli model ürünler günümüz gereksinimlerine uygun olarak Enkay kalitesi ve vizyonuyla yenilendi.

Otoblokajlı trapez vidalı mil,


3.600,00 $87.806,97₺


Türkiye de en çok kullanılan zincirli model ürünler günümüz gereksinimlerine uygun olarak Enkay kalitesi ve vizyonuyla yenilendi.

Otoblokajlı trapez vidalı mil, otomatik kilitleme özellikli, döküm cebri kilit, bronz ana taşıyıcı somun, Aleminyum emniyet somunu ile artırılmış 4 lü mekanik kilitleme sistemli

Tamamen robotik fikstür ve robotik kaynaklarla üretilen Türkiye’de sadece Enkay ürünlerinde bulunan ve dünyada sadece birkaç örneği bulunan en üst hassasiyetlerle üretilen sistemlerdendir.

Sütun ara mesafeleri genişletilmiş dizayn ile rahat yükleme ve boşaltma yapılabilmesi en üst düzeyde sağlanmıştır.

Otomatik yağlama sistemi ile minimum bakım maksimum performans ürünüdür.

Tamamen robotlarla, robotik olarak full otomasyon entegre boya tesisinde elektro statik toz boya ile boyanmaktadır.

 

GENEL ÖZELLİKLER

Çift Yataklamalı Sistem

Sonsuz dişli mil lift üzerine çift yataklama ile bağlantılıdır. Bu durumda sürtünme katsayısı aşağı veya yukarı yönlü harekette olağan üstü düzeyde düşürülmüştür.

Sıvamalı Yağlama Sistemi

Yağ haznesine doldurulan yağ süngerimsi özelliğe sahip keçeler yardımıyla emilir. Liftin her hareketinde mili sıvayarak yağlama yapar. Pompalı yada muadil sistemlerle kıyasla, kullanım yağının akması, gereksiz fazla yağ tüketimi, eksik yağlama gibi sorunları bertaraf eder.

Cebri Kilit - Güvenlik Sistemi

Liftiniz ana taşıyıcı somun ve bu somunun hemen altında ikinci bir emniyet somunu ile çalışır. Liftinizde ayrıca bu iki somunla beraber çalışan kilit sistemi mevcuttur. Hem emniyet somunu hem kilit sistemi kullanılan ender ürünlerdendir. Özetle sistem ana taşıyıcı somun üzerinde hareket eder, zamanla ana somunun aşınması halinde yük emniyet somununa geçer bu sırada liftinizin kilit sistemi atar, Operatörün bu durumu anlaması güçtür lakin artık yük emniyet somunundadır, Tamirat işleminiz bittikten sonra yükü aşağıya indirillir, yeni bir tamirat işlemi için yükleme yapılınca kilit sistemi kilit damağına takılır ve yaklaşık 10 cm den daha yukarı bir harekete izin verilmez sistem mekanik olarak kilitlenir. Ana somun değişimi yapılmadan ve cebri kilit sistemi yuvasına oturtulmadan lift mekanik olarak servis modunda kalır. Bu sistemle hatalı yükleme dışında lift düşürmelerinin kesin olarak önüne geçilir. Enkay ürünlerinde 30 yılı aşkın süredir düşmüş lift örneğine rastlanmamasının altında yatan sebeplerin başında işte bu güvenlik sistemi gelir.

Robotik Boyama

Liftlerimiz full otomasyon boya tesisimizde insan eli değmeden elektro statik toz baya ile robotik boyama yapılarak üretilir. Liftin her noktasında eşit dağılmış boya, çeliği paslanma ve korezyona karşı  ömrünü uzatarak dışarıdan gelebilecek darbelere karşı görüntüsünü uzun süre korur.

Robotik Kaynak

Liftlerimiz robotik kaynak ile insan eli değmeden üretilir. Personel kaynaklı hataların tamamı bertaraf edilerek banttaki tüm ürünlerde aynı hassasiyet ve mukavemet yakalanmış olur.

Lazer Kesim

Liftlerimiz tüm parçaları geleneksel yöntemlerin dışında lazer cihazlarla pürüzsüz olarak kesilir. Bu sayede gözle görülür kalitede bir ürüne sahip olmuş olursunuz.

Ergonomik Kol Tasarımı

Liftinizin kol yapısı Z olarak adlandırılan minimum yüksekliği daha da düşürülmüş tasarımdır. Alçak araçların kaldırılması daha kolay ve pratik biçimde yapılabilir. Yerden yüksekliği minimum 10 cm olan herhangi bir aracı rahatlıkla kaldırmanıza olanak sağlar.

İş Ortaklarımız

Yerli sermayeye önem vererek alanında kendini ispatlamış TSE, CE belgeli firmaları iş ortaklarımız olarak seçiyoruz. Yerli imkan olmadığı durumlarda Türkiyede yatırım yapan iş ortakları tercih ediyoruz. İş ortaklarımızdan bazıları Schneider, Abb, Emas, Wago, Trio, Tense, Çetinkaya, Gwest, Mete Enerji,  v.s dir.

Servis Hizmetleri

Türkiye çapında büyük şehirlerde bölge bayii ve muhtelif birçok ilde de bayi mevcuttur. Tüm müşterilerimiz ihtiyaç duyabilecekleri destek için çağrı merkezimizi arayabilir. Çözüm sağlanamaması durumunda en yakın bayii veya fabrika satış sonrası hizmetler biriminden yerinde servis hizmeti alabilirler.

Garanti

Garanti şartları sağlanması kaydıyla imalat ve montaj hatalarına karşı 2 yıl garanti verilir. Opsiyonel olarak garanti süresi uzatılabilir.

Bakım-Servis

Liftinize 6 ayda bir bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca düzenli bakım yaptıran müşterilerimize 2 yıl sonunda ilave 1 yıl garanti hediye edilmektedir. Yılda bir fenni muayene ve kontrol yaptırmak çalışma bakanlığı genelgesi kapsamında zorunludur.

 


TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

 

 

 

Anma Yükü

3000 KG

Maks. Kaldırma Yüksekliği

1800mm

Min. Araç Yüksekliği

100mm

Toplam Genişlik

3100mm

Toplam Yükseklik

2800 mm

Ara Mesafe

2490mm

Aydınlatma Sistemi

 Opsiyonel

Pabuç Ayarı

100-160mm

Motor Gücü

3,5kW :380V

Enerji

380V

Sigorta Akımı

3X25A

Mil Hatvesi

 5 Hatve

Somun Cinsi

 12 Kalay Bronz

Motor Koruma

 Var

Pako Şalter

Var

Senkronizasyon

Zincirli Sistem

Acil Stop

 Var

Flaşör

 Opsiyonel

Otomatik Kol Kilidi

Var

Kol Yapısı Ön

3'lü Teleskop

Kol Yapısı Arka

 2'li Teleskop

Kolbaşı Uzatma Flanşı

Opsiyonel (18 Cm ye Kadar)

Kaldırma Süresi

 Yaklaşık 55 Sn

Uygun Araç Tipleri

 Binek, Suv, Jip,Pickup

Araç Ebatı

 5  kişilik panelvanlara kadar.

 

30. Yıla Özel Kampanya 25

Taksit seçenekleri.
BANKA Tek Çekim 3 Taksit 6 Taksit 9 Taksit
103.612,22₺ 106.720,59₺ 109.828,96₺ 112.937,32₺
Feature No1228
Ürün No2298
Kapasite3000 kg
Sütun Sayısı2
Kaldirma Yüksekliği1780 mm
Kaldirma Süresi54 sn
Min.Yüksekliği120 mm
Toplam Yükseklik2680 mm
Genislik3100 mm
Kolonlar Arası Mesafe2300 mm
Toplam Ağırlık600 kg
Motor Gücü3 kw
Temel RenkMavi
Papuç Ayarı120x160 mm

Bu kategorideki diğer ürünler


Geri Dön